• Чт. Кві 18th, 2024

Технологічні досягнення в галузі м’ясорубок

Часи, коли господині перемелювали вручну м’ясо та овочі, давно пройшли. Тепер на всіх кухнях використовуються електричні м’ясорубки. Вони практично повністю замінили механічні пристрої та набули чималої кількості поліпшених функцій. Яких саме, розповідаємо далі.

Історія розвитку подрібнювачів

Примітивні аналогічні пристрої з’явилися ще в давнину. З плином часу вони поступово покращувалися та почали включати в себе такі елементи, як ротори, пресуючі механізми. Поява повноцінної електроенергії у будинках призвела до справжнього перевороту у світі кулінарії. Адже безліч звичних процесів механізувалися, а приготування страв стало набагато простішим і зручнішим.

Сучасні конструкції також не стоять на місці. Тепер крутити фарш – далеко не єдина можливість м’ясорубок. Це справжні багатофункціональні прилади з додатковими насадками та аксесуарами, що дозволяють кришити будь-які продукти на кубики, робити сосиски та багато іншого. Кухар-професіонал чи початківець може легко придбати такого помічника, адже ціни на електричні м’ясорубки варіюються у широкому діапазоні.

Яка м’ясорубка підійде

Усім шанувальникам котлет, домашніх ковбасок і запіканок варто детальніше ознайомитися з деякими характеристиками й особливостями приладу перед покупкою:

  1. Потужність. Перший найголовніший параметр, що відповідає за ефективність. Буває номінальним (працює впродовж тривалого часу) та максимальним (передбачає перероблення на пікових значеннях – хрящів, жил, кісток).
  2. Продуктивність. Показує, скільки кілограмів продукту можна провернути через пристрій за 1 хвилину. Для домашнього використання буде достатньо 2 кг/хв.
  3. Наявність реверсу. Він змінює напрямок руху шнека в зворотний бік. Це стане у нагоді, коли м’ясо застрягне всередині.
  4. Перфоровані диски. Це звичні «сіточки» з різним діаметром отворів (дрібні підходять для паштетів, більш великі – рубаних котлет).
  5. Додаткові насадки. Збільшують функціональність пристрою. Це кеббе для порожніх м’ясних трубочок, трубка для ковбас, фігурні насадки для тіста, терки для шаткування овочів, соковитискачі.
  6. Матеріал корпусу та лотка. Ці елементи можуть бути зробленими з пластику або металу. Перший із часом жовтіє та вбирає в себе неприємний запах. Металічні ж вироби менш схильні до механічних пошкоджень, але, як правило, важкіші. Крім того, зустрічаються моделі, де лоток та корпус є комбінованими.

Надійними виробниками заслужено вважаються такі фірми: Philips, Panasonic, Zelmer, Kenwood, Bosch, REDMOND. Їх продукцію ви знайдете на сайті магазину Allo.

Майбутні інновації

Що ж стосується прогресу в галузі м’ясорубок, то тут виробники не зупиняються на досягнутому. Прилади удосконалюються з кожним роком і не перестають дивувати споживачів: автоматичні програми, інтуїтивно зручне управління, можливість зв’язку з іншими девайсами – все це вже доступно кожному.

Димчук Оксана

Привіт! Я Оксана Димчук, і я великий любитель кераміки, а ще мені подобається досліджувати природу у своєму рідному містечку. У вільний час я займаюсь своїм хобі - фотографією, в якому переважно зосереджуюсь на зйомці дикої природи та пейзажів. Велике задоволення для мене прогулянки з моїм вірним собакою Мілкою. Коли не можу займатись активними розвагами, я люблю зануритись у світ фантастики, читаючи книги та переглядаючи фільми. Ще мені подобається подорожувати по Україні і вивчати наші унікальні місця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *